BluFlix APK | Netflix ve BluTV Dizleri

Muhammed KILINÇ Ocak 23, 2021 9:49 pm

BluFlix Nedir ?

Blu Flix adından da anlaşılacağı üzere BluTV ve Netflix platformlarının birleşimi sonucu ortaya çıkan bir dizi film izleme uygulamasıdır. Blu Flix Uygulaması tamamen ücretsiz olup kolay bir şekilde dizi ve filmlere ulaşmanızı sağlar.

BluFlixde, netflixdeki dizi, film ve blutvdeki dizi, filmeri bulabilirsiniz. Yeni paylaşılan diziler, filmler Türkçe dublaj ve alt yazı olmak üzere sizlere üst düzey kalitelerde sunmaktadır. Netflix ve Blue Tv içeriklerine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Ayrıca ulusal kanallar ve spor kanalları Bein Sports,S Sport,Spor smart da bulunmaktadır hemde HD olarak. Spor kanallarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Lig maçlarını kolayca cebinizden canlı olarak takip altında tutun.

Netflixe ve BluTVe gelen diziler çok kısa bir süre içerisinde burada yayınlanmaktadır

Uygulama APK dosyası olduğu için sadece android cihazlarda kullanılabilmektedir. Eğer windowsta izlemek isterseniz bir android emulatöre ihtiyacınız var. Aşağıdaki linklere tıklayarak en stabil çalışan Android emulatorleri indirebilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK BLUESTACKS ANDROİD EMULATOR İNDİREBİLİRSİNİZ

Ekran Görüntüsü(ScreenShot) ;

Durum: Normal Versiyon
Boyut : 9,91 MB

İNDİRME BAĞLANTISI
İNDİR

android Apk bluflix blutv dizi film Netflix


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 22

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?