Dizilla Apk İndir – Dizi Film Uygulaması

Muhammed KILINÇ Ocak 27, 2021 5:53 pm

Dizilla, mobil cihazınızın üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde dizi ve film izlemenize olanak sağlayan ender uygulamalar arasında gelmektedir.

Birçoğumuz boş vakitlerini değerlendirmek için kitap okur, müzik dinler ya da dizi veya film izler… Ben sıkıldığımda dizi izlemeyi ön planda tutmuşumdur yeni film ve diziler keşfetmeyi eğlenceli bulurum.

Dizi ve Film ihtiyacımızı karşılayan pek fazla Ücretsiz uygulama yok maalesef fakat dün internette gezinirken bir uygulamaya rastladım adı ”Dizilla”…

Kullanışlı arayüzü, uygulamada dolaşırken kasmadan akıcı bir şekilde gezinmemizi sağlıyor. Dilerseniz beğendiğiniz dizileri giriş yaparak listenize ekleyebilir daha sonra izleyebilirsiniz.

Aksama Yok!!! Dizilla Netflix’te çıkan yeni dizi ve filmleri aynı gün içerisinde kullanıcılarına sunuyor.

Netflix’te bulamayacağınız içerikler Dizilla da mevcut!!! Keyfini Çıkarın…

 Ekran Görüntüsü(ScreenShot):

Dizilla

Durum: Ücretsiz Versiyon

Boyut: 2.1 mb

İndirmen İçin Bağlantı : İNDİR

Not : UYGULAMA İLE İLGİLİ SORUNLARİ AŞAĞIDAKİ BİLGİLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Arkadaşlar:

Duyurularda açıklamış olduğum yöntemler sonucu sorununuz düzelmiyor ise bizlere dizilla@protonmail.com mail adresi üzerinden (Kullandığınız tarayıcı, işletim sistemi, ekran görüntüsü, bağlandığınız ülke bilgileri ile) ulaşın.

 

Bizlere sitemizde/uygulamamızda görmek istediğiniz “istek/öneri” kısacası fikirlerinizi dizilla@protonmail.com mail adresi yolu ile iletebilirsiniz.

 

Not: Mail adresi üzerinden cevap vermiyoruz fakat bildirimlerinizi not alıyor imkanlar dahilinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

 

Diğer Android Uygulamaları Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

android Apk blutv dizi film Netflix


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 22

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?