Facetune2 Pro APK İndir – Fotoğraf Düzenleyici v2.3.7

Muhammed KILINÇ Ocak 23, 2021 10:08 pm

Facetune2 Pro APK, android cihazlarınızdan fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz en iyi uygulama listesinde ilk sıralarda gelmektedir. Köklü bir uygulama olup fotoğraf düzenleyici kategorisinde en çok tercih edilen ve en başarılı uygulama listesinde üst sıralarda yerini korumaktadır.

 Facetune2 Pro sayesinde çekmiş olduğunuz resimlerde cildinizdeki sivilce, leke gibi unsurları kolay bir şekilde kaybedebilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan efektler ile resimlerinize daha dikkat çekici hale getirip kolay bir şekilde sosyal medyanın gözdesi olabilirsiniz.

Ödüllü Facetune fotoğraf düzenleme bu son sürümüyle, fotoğraf filtrelerine ve harika resim düzenleme ait yeni bir nakledilen resimleri. Yeni takipçiler kazanmaya ve fotoğraflarınızla daha fazla beğeni hazır olun!

Özellikler; 

 Ciltteki leke benzeri unsurları yok etme

 Kırmızı göz azaltma

 Arka plan bulanıklaştırma

 Diş ve göz içi bebeği ve benzeri beyazlatma

 Kanvas özelliği

 -Saç ve kaş gibi unsurları koyulaştırma

 -Biçimlendirme ve yama

 ve daha fazlası..

Ekran Görüntüsü (ScreenShot);

Durum: Pro – Vip Sürüm

Boyut: 130 mb

Bağlantılar;

Yandex Disk;

İNDİR

android Apk facetune Fotoğraf photography


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 22

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?