GFX Tool Pro Apk – Pubg Mobile

Muhammed KILINÇ Ocak 30, 2021 9:26 am

GFX Tool Pro, android cihazlar için hazılanmış olan bir grafik düzenleyicisidir. Pubg Mobile kasma sorunu gibi sorunlardan veya cihazınızın desteklemediği grafiklerde oynamak istiyorsanız GFX Tool For Pubg sizlere istediklerinizi fazlasıyla verecektir.  Pubg Mobile kasma sorunu çoğu oyuncunun sıkıntı çektiği sıkıntıların başında gelmektedir. Pubg Mobile ekibi her cihaza akıcı oyun performans desteği sunmamaktadır.

Pubg Mobile kasma sorunu, yaşıyorsanız GFX Tool Pro uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirerek hemen bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Pubg kasma giderici, uygulama pro full sürümdür. Hemen indirebilirsiniz!

GFX Tool Pro Apk ile gelen ekranda oyun içi grafik ayarlarınızı yapmanıza olanak sağlar. Cihazınız çok kasıyor ise low ayarlarda oynayabilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyem ayarları kendinize göre düzenlemeniz olacaktır.

 

Ayrıca cihazınız son nesil cihazlardan olmasına rağmen bazı grafikleri desteklemiyorsa ve sizlerde yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Sizlere sunmuş olduğu grafik yükseltme seçeneği ile cihazınızın desteklemediği grafiklerde oyunu oynayabilirsiniz.

 

Durum: Full versiyon

Boyut: 3,32 mb

Bağlantılar;

İNDİR

gfx gfxtoolpro pubg Pubgmobile tool


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 22

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?