Rec TV Apk İndir | Dizi Film Futbol v7.2

Muhammed KILINÇ Ocak 27, 2021 10:01 pm

Rec TV, mobil cihazlar için tasarlanmış olan bir TV uygulamasıdır. İçerisinde yerli ve yabancı olmak üzere birçok dizi ve film barındırmaktadır. Mobil cihazınız üzerinden Film, Dizi, Canlı maç yayınları gibi içerikleri ücretsiz şekilde takip etmenize olanak sağlar. İçerisinde binlerce film ve dizi barındıran mobil uygulamadır.

Herhangi bir ücret talep etmeden Netflix, Amazon, Apple Tv gibi film ve dizi şirketlerinin paylaşmış olduğu içerikleri ücretsiz olarak izlemenize imkan tanımaktadır. Sadece Android cihazlar için hizmet vermektedir. Sadece film hizmeti ile sınırlı değildir. Maç saati geldiği zaman spor kanalları üzerinden canlı şekilde futbol heyecanına ortak olabilirsiniz.

İçerisinde Ne Barındırır?

Yerli Dizi ve Filmler
Yabancı Dizi ve Filmler
Netflix, Apple Tv, Amazon, Blu Tv vb. Platform İçerikleri
Vizyonda Olan Dizi Özetleri
Canlı Futbol Yayınları
Canlı Tv ve Eğitim Kanalları

Hangi Film ve Diziler İçerisinde Mevcut?

Netflix ve Apple Tv olmak üzere içerisinde tüm dizi ve film şirketlerinin içeriklerini barındırmaktadır. Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazı şeklinde istediğiniz dizi ve filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca Netflix ve diğer platformlarda bulunmayan diziler, yerli dizi ve filmleri de içerisinde barındırmaktadır.

Ekran Görüntüsü (ScreenShot);

Durum: Aktif
Boyut: 30,48 mb

Bağlantılar;

İNDİR

android Apk dizi film rectv spor


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 22

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?