SelcukSportsHD Apk – v18.0

Muhammed KILINÇ Ocak 23, 2021 9:18 am

SelcukSportsHD, mobil cihazlarınız üzerinden kolay bir şekilde dizi, film, belgesel ve futbol gibi içeriklere ücretsiz bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlayan android tabanlı mobil uygulamadır. Uygulama sayesinde istediğiniz dizi ve filmleri kolayca izleyebilirisiniz.

İçerisinde dizi, filmden ayrı olarak ücretli olan belgesel kanallarını da ücretsiz olarak kullanıcılara sunmaktadır. Ücretli futbol maçlarını ve kanallarını da canlı bir şekilde izlemenizi sağlar. Ayrıca içerisinde Günün maçları sekmesi de bulunmaktadır. Bu sekme üzerinden kolayca maç özetlerine ulaşabilirsiniz.

İçerisinde ne bulunur ?

Birden çok kanal ve içerik sunan kanal bulunmaktadır. Bu kanallara ücretsiz olarak hemen erişim sağlayabilirsiniz. Canlı futbol kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar ücretli futbol kanalları ve ücretsiz futbol kanalları olup birden çok yayın bulunmaktadır.

Ekran Görüntüsü (ScreenShot);

Durum: Aktif
Boyut: 18 mb
Bağlantılar;
İndir

android Apk dizi film selcuksports spor


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 22

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?