TubeMate Premium APK v3.4 Reklamsız

Muhammed KILINÇ Mart 8, 2021 9:20 am

TubeMate Downloader, YouTube videolarına hızla erişmenizi, aramanızı, paylaşmanızı ve indirme yapmanızı sağlar. İndirme daima arka planda gerçekleştiğinden, indirirken YouTube izlemeye, internette gezinmeye, tweet atmaya ve müziğinizi dinlemeye devam edebilirsiniz.

TubeMate Kullanılabilir Çözünürlükler

1920 × 1080 (Full-HD): GalaxyTab, Galaxy S2, PC

1280 × 720 (HD): son teknolojiyi cihazlar

640 × 360: genel cihazlar

320 × 240: düşük nitelikli cihazlar

640 × 360, 854 × 480 (FLV): Android 2.1 ve üzeri

Mp3 olaraktan indirme imkânı sağlamaktadır uygulama ve uygulamayı kurduğunuzda İngilizce olarak gelecektir ayarlar kısmından Türkçe yapabilirsiniz.

(mevcut alternatifler, yüklenen videonun ve cihazınızın kalitesine bağlıdır)

Bu uygulamanın kullanımı gerçekten çok kolay, sadece uygulamanın arama çubuğunda herhangi bir videoyu aramanız ve ekranın alt kısmında bulunan yeşil oka basmanız yeterlidir. O anda indirmek istediğiniz video kalitesini seçebilirsiniz. Normalde, uygulama ile uyumlu farklı Android cihazlara uyarlanmış birçok farklı çözünürlük seçeneğine sahiptir.

Uygulamayı İndirmek İçin Tıkla

android Apk tubemate youtube


Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 18

Notice: Undefined variable: aria_req in /home/siberdtq/public_html/wp-content/themes/wp-blog-theme-main/comments.php on line 22

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?